DOBERGARD  Školski trg 5 Beograd    Telefon 011/6557-144    Faks 011/6557-145     Email office@dobergard.co.rs    Srpski SRPSKI English ENGLISH

O NAMA USLUGE OPREMLJENOST KADROVI REFERENCE ODGAJIVAČNICA KONTAKT

Vesti

VESTI:

    VESTI -Avgust 2014.

DOBERGARD
OBEZBEĐUJE I EPS!


Nakon preuzimanja obezbeđenja Beogradskog Vodovoda, DOBERGARD je preuzeo obezbeđenje još jednog strateškog nacionalnog infrastrukturnog sistema -
Elektroprivrede Srbije.
Naše obezbeđenje sada čuva i taj najbitniji energetski resurs Srbije.
Sve vesti pogledajte
OVDE

Izdvajamo:

GPS PRAĆENJE VOZILA

Već od 3.000,00 dinara/mesečno


 

ALARM MONITORING

Već od 3.000,00 dinara/mesečno


 

POLISA OSIGURANJA

Do 1.500.000,00 eur po šteti!

*


    
 KONTAKT:

DOBERGARD
Školski trg 5 (Mirijevski bulevar)
11000 Beograd

Telefon: 011/6557-144
Faks: 011/6557-145

E-mail:  office@dobergard.co.rs

Oficijelna web strana:  www.dobergard.co.rs

 


DOBERGARD
DOBERGARD

      RUKOVODSTVO KOMPANIJE:

GENERALNI
DIREKTOR
Dušan Đukić    

email:
dusan.djukic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Dusan Djukic

DIREKTOR
OPŠTIH POSLOVA
Snežana Janošević 

email:
 snezana.janosevic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Snezana Janosevic

DIREKTOR
OPERATIVE
Slobodan Đukić
    
email:
slobodan.djukic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Slobodan Djukic

DIREKTOR
FINANSIJA
Tamara Isailović

email:

tamara.isailovic@dobergard.co.rs 

tel. 011/6557-144,  011/6557-145
 

Tamara Isailovic

DIREKTOR PRAVNIH I KADROVSKIH POSLOVA
Radovanka Janjić Damjanović
email:
radovanka.janjić-damjanovic
@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Radovanka Janjic Damjanovic

SARADNIK
U SEKTORU KADROVA
Dragana Perišić   
 
email:
dragana.perisic@dobergard.co.rs   

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Dragana Perisic

SARADNIK U SEKTORU FINANSIJA
Gordana Širkić

email:

gordana.sirkic@dobergard.co.rs 

tel. 011/6557-144,  011/6557-145
 

Gordana Sirkic

MENADŽER
JAVNIH NABAVKI
Mirjana Samardžić
 
email:
mirjana.samardzic
@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Mirjana Samardzic

RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ
Vladan Davidović

email:

vladan.davidovic@dobergard.co.rs 
 
 
tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ I MENADŽER TEHNIČKE ZAŠTITE
Bojan Stojanović

email:
bojan.stojanovic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Bojan Stojanovic

 RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ
Igor Milutinović

email:

igor.milutinovic@dobergard.co.rs 

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

 

Igor Milutinovic

RUKOVODILAC  SEKTORA
FTO I PPZ
Nenad Stanišić

email:

nenad.stanisic@dobergard.co.rs  

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Nenad Stanisic

*


 
DOBERGARD je član najprestižnijih domaćih i međunarodnih strukovnih organizacija:

www.privatnabezbednost.rs

SRPSKO UDRUŽENJE PREDUZETNIKA
U PRIVATNOJ BEZBEDNOSTI


Confederation of European Security Services
MEĐUNARODNA KONFEDERACIJA SLUŽBI
PRIVATNE BEZBEDNOSTI (CoESS)

UDRUŽENJE ZA PRIVATNO
OBEZBEĐENJE SRBIJE
www.UPOS.org.rs
FCI
 MEĐUNARODNA KINOLOŠKA
FEDERACIJA (FCI)



Kupujmo domaće!
DOBERGARD je 100% u srpskom
vlasništvu, pa je logično i učesnik akcije KUPUJMO DOMAĆE.
Davanjem prednosti domaćim kompanijama jačamo domaću privredu, podstičemo rast i zapošljavanje.

All rights reserved by  DOBERGARD Sva prava zadrzana.