DOBERGARD  Školski trg 5 Beograd    Telefon 011/6557-144    Faks 011/6557-145     Email office@dobergard.co.rs    Srpski SRPSKI English ENGLISH

O NAMA USLUGE OPREMLJENOST KADROVI REFERENCE ODGAJIVAČNICA KONTAKT

Vesti

VESTI:

  VESTI -April 2014.

DOBERGARD
OBEZBE
ĐUJE I VODOVOD!

 DOBERGARD je početkom Aprila preuzeo obezbeđenje objekata od posebnog značaja - JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.
Naše obezbeđenje sada čuva i taj najbitniji resurs za život Beograda i Beograđana.
Sve vesti pogledajte OVDE

Izdvajamo:

GPS PRAĆENJE VOZILA

Već od 3.000,00 dinara/mesečno


 

ALARM MONITORING

Već od 3.000,00 dinara/mesečno


 

POLISA OSIGURANJA

Do 1.500.000,00 eur po šteti!

*


    
 KONTAKT:

DOBERGARD
Školski trg 5 (Mirijevski bulevar)
11000 Beograd

Telefon: 011/6557-144
Faks: 011/6557-145

E-mail:  office@dobergard.co.rs

Oficijelna web strana:  www.dobergard.co.rs

 


DOBERGARD
DOBERGARD

      RUKOVODSTVO KOMPANIJE:

 GENERALNI
DIREKTOR
Dušan Đukić    

email:
dusan.djukic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

Dušan Đukić

DIREKTOR OPŠTIH I KADROVSKIH POSLOVA
Snežana Janošević 

email:
snezana.janosevic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

Snezana Janosevic


DIREKTOR
OPERATIVE
Slobodan Đukić
    
email:
slobodan.djukic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

Slobodan Đukić


DIREKTOR
FINANSIJA
Tamara Isailović

email:

tamara.isailovic@dobergard.co.rs 

tel. 011/6557-144,  011/6557-145

Tamara Isailovic


SARADNIK U SEKTORU KADROVA
Dragana Perišić   
 
email:
dragana.perisic@dobergard.co.rs   
tel: 011/6557-144, 011/6557-145

Dragana Perisic


SARADNIK U SEKTORU KADROVA
Marija Aleksić
 
email:
marija.aleksic@dobergard.co.rs   
tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Marija Aleksic


SARADNIK U SEKTORU FINANSIJA
Gordana Širkić

email:

gordana.sirkic@dobergard.co.rs 

tel. 011/6557-144,  011/6557-145

Gordana Sirkic


SARADNIK U SEKTORU FINANSIJA
Milica Bugarski
 
email:
milica.bugarski@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

Milica Bugarski


RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ
Vladan Davidović

email:

vladan.davidovic@dobergard.co.rs   
tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Vladan Davidovic


RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ
Bojan Stojanović

email:
bojan.stojanovic@dobergard.co.rs   
tel: 011/6557-144, 011/6557-145

Bojan Stojanovic


RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ
Igor Milutinović

email:

igor.milutinovic@dobergard.co.rs 

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Igor Milutinovic
 

RUKOVODILAC  SEKTORA
FTO I PPZ
Nenad Stanišić

email:

nenad.stanisic@dobergard.co.rs  

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

 

Nenad Stanisic
 

*


 
DOBERGARD je član najprestižnijih domaćih i međunarodnih strukovnih organizacija:

www.privatnabezbednost.rs

SRPSKO UDRUŽENJE PREDUZETNIKA
U PRIVATNOJ BEZBEDNOSTI


Confederation of European Security Services
MEĐUNARODNA KONFEDERACIJA SLUŽBI
PRIVATNE BEZBEDNOSTI (CoESS)

UDRUŽENJE ZA PRIVATNO
OBEZBEĐENJE SRBIJE
www.UPOS.org.rs
FCI
 MEĐUNARODNA KINOLOŠKA
FEDERACIJA (FCI)



Kupujmo domaće!
DOBERGARD je 100% u srpskom
vlasništvu, pa je logično i učesnik akcije KUPUJMO DOMAĆE.
Davanjem prednosti domaćim kompanijama jačamo domaću privredu, podstičemo rast i zapošljavanje.

All rights reserved by  DOBERGARD Sva prava zadrzana.