DOBERGARD  Školski trg 5 Beograd    Telefon 011/6557-144    Faks 011/6557-145     Email office@dobergard.co.rs    Srpski SRPSKI English ENGLISH

O NAMA USLUGE OPREMLJENOST KADROVI REFERENCE ODGAJIVAČNICA KONTAKT

Vesti

VESTI:

   VESTI -Decembar 2014.

 I NA KRAJU 2014.
DOBERGARD JE BROJ 1.!


I u 2014. smo broj 1. kada je rast i kvalitet bezbednosnih usluga u pitanju!
 
Sve vesti pogledajte OVDE

Izdvajamo:

GPS PRAĆENJE VOZILA

Već od 3.000,00 dinara/mesečno


 

ALARM MONITORING

Već od 3.000,00 dinara/mesečno


 

POLISA OSIGURANJA

Do 1.500.000,00 eur po šteti!

 


    
 KONTAKT:

DOBERGARD
Školski trg 5 (Mirijevski bulevar)
11000 Beograd

Telefon: 011/6557-144
Faks: 011/6557-145

E-mail:  office@dobergard.co.rs

Oficijelna web strana:  www.dobergard.co.rs

 


DOBERGARD
DOBERGARD

      RUKOVODSTVO KOMPANIJE:

GENERALNI
DIREKTOR
Dušan Đukić    

email:
dusan.djukic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Dusan Djukic

DIREKTOR
OPŠTIH POSLOVA
Snežana Janošević 

email:
 snezana.janosevic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Snezana Janosevic

DIREKTOR
OPERATIVE
Slobodan Đukić
    
email:
slobodan.djukic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Slobodan Djukic

DIREKTOR PRAVNIH I KADROVSKIH POSLOVA
Zoran Stefanović

email:
zoran.stefanovic@dobergard.co.rs  

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Zoran Stefanovic

DIREKTOR
FINANSIJA
Tamara Isailović

email:

tamara.isailovic@dobergard.co.rs 

tel. 011/6557-144,  011/6557-145
 

Tamara Isailovic

SARADNIK
U SEKTORU KADROVA
Dragana Perišić   
 
email:
dragana.perisic@dobergard.co.rs   

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Dragana Perisic

SARADNIK U SEKTORU FINANSIJA
Gordana Širkić

email:

gordana.sirkic@dobergard.co.rs 

tel. 011/6557-144,  011/6557-145
 

Gordana Sirkic

SARADNIK
U SEKTORU KADROVA
Dijana Suvačarov  
 
email:
dijana.suvacarov@dobergard.co.rs 

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ - B
EOGRAD 1
Vladan Davidović

email:

vladan.davidovic@dobergard.co.rs 
 
 
tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

MENADŽER RIZIKA
Nenad Stanišić

email:

nenad.stanisic@dobergard.co.rs  

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Nenad Stanisic

 RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ -
BEOGRAD 2
Igor Milutinović

email:

igor.milutinovic@dobergard.co.rs 

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

 

Igor Milutinovic

RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ  -
SRBIJA & MENADZER TEHNICKE ZASTITE
Bojan Stojanović

email:
bojan.stojanovic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145
 

Bojan Stojanovic

RUKOVODILAC SEKTORA
FTO I PPZ -
VOJVODINA
Bojan Joksić

email:

bojan.joksic@dobergard.co.rs

tel: 011/6557-144, 011/6557-145

 

   

 


 
    Kupujmo domaće:   
DOBERGARD je 100% u srpskom vlasništvu, pa je logično i učesnik akcije KUPUJMO DOMAĆE.
Davanjem prednosti domaćim kompanijama jačamo domaću privredu, podstičemo rast i zapošljavanje.
   DOBERGARD na TWITTER-u

   DOBERGARD na FACEBOOK-u

    DOBERGARD JE ČLAN NAJPRESTIŽNIJIH STRUKOVNIH ORGANIZACIJA


UDRUŽENJE ZA PRIVATNO
OBEZBEĐENJE SRBIJE
www.UPOS.org.rs

FCI
 
MEĐUNARODNA KINOLOŠKA
FEDERACIJA (FCI) -
DOBERGARD RITOPEK FCI 3922

Confederation of European Security Services
MEĐUNARODNA KONFEDERACIJA SLUŽBI
PRIVATNE BEZBEDNOSTI (CoESS)

www.privatnabezbednost.rs
SRPSKO UDRUŽENJE PREDUZETNIKA
U PRIVATNOJ BEZBEDNOSTI

All rights reserved by  DOBERGARD Sva prava zadrzana.